Bukowiański Domek

Opinie


Autor / data: Tomasz Kamiński | 2019-02-06
Treść komentarza:To wszystko prawda. Naprawdę warto pojechać do Bukowiańskiego Domku. Jeździmy tam od lat, najpierw z dziećmi, teraz z wnuczkami. Zawsze czekają tam na nas serdeczni i gościnni gospodarze oraz wspaniałe domowe jedzenie. Polecam.

Autor / data: Arkadiusz Pruk | 2019-07-19
Treść komentarza:Pobyt w Bukowiańskim Domku to kilka dni, ktore na długo zapadną nam w pamieci. Przesympatyczni gospodarze, serdeczna, rodzinna atmosfera oraz dobre warunki sprawiają że jest to miejsce godne polecenia.

Autor / data: piotr kordus | 2020-02-17
Treść komentarza:Pozdrawiam gospodarzy.Pobyt z dziećmi uważam za rewelacyjny,czysto,cicho i smacznie.Jesteśmy za rok.

Autor / data: Aleksandra Kamińska | 2021-02-16
Treść komentarza:Najprzyjaźniejsze miejsce na Podhalu. Jeżdżę do Bukowiańskiego Domku od dziecka, najpierw z rodzicami, później już sama. Zawsze ciepło witana przez gospodarzy, z którym nie da się nie zaprzyjaźnić. Pamiętam transformację domku i przystosowanie go do potrzeb gości. Jest czysto, schludnie, przyjemnie. To może znajdziecie gdzie indziej, ale tej serdeczności i gościnności już nie będzie tak łatwo znaleźć gdzie indziej. Zresztą po co szukać skoro wszystko macie w Bukowiańskim Domku? :)

Autor / data: Aleksandra Kamińska | 2021-02-16
Treść komentarza:Jeszcze jedno - jedzenie. Przepyszne! Nie ma sensu chodzić po knajpach (choć też mają smaczne jedzenie). Gospodyni ugotuje dla Was najpyszniejszy obiad na świecie!

Autor / data: Agnieszka Golińska | 2023-01-10
Treść komentarza:Wspaniała domowa atmosfera cudowna gospodyni która ugotuje takie potrawy,że zje najbardziej wybredne dziecko???? Przytulne i czyste pokoje ???? Wrócimy tu napewno i polecam z całego❤️. Pozdrawiam serdecznie gospodarzy ????

Autor / data: Krzysztof Bąk | 2024-04-15
Treść komentarza:Kolejny pobyt w Bukowianskim Domku wspominam bardzo miło. Atmosfera rodzinna, gospodyni przesympatyczna, posiłki smaczne i obfite/dziękuję za pierogi/.Obiekt godny polecenia.


  Dodaj swój komentarz

Kod:

58b50

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: